Přejít k hlavnímu obsahu

Vylepšete své golfové dovednosti jen za 20 minut týdně

S EMS technologií můžete dosáhnout výsledků, po kterých jste vždy toužil, a překonat všechny své golfové rivaly. A to vše rychleji a snáze, než jste si mohli kdy představit.

Máme pro Vás připravený speciální golfový program GOLF 6+6, který si můžete rezervovat v každém studiu BODY EXPRESS v Česku i na Slovensku. Jeho obsahem je 6 aktivačních procedur EMS HARD pro dynamickou sílu a výkon na hřišti a zlepšení kondice a 6 jemnějších lekcí EMS EASY pro aplikaci po hře, na odstranění svalových dysbalancí a bolestí zad.

Nejprve se však rezervujte na EMS Poprvé. Jako golfistu Vás nyní v rámci exkluzivní spolupráce miha bodytec a Českého Golfového Klubu (ČGK) zveme.

Pro rezervaci na první zkušební lekci "EMS Poprvé" zadejte kód voucheru: GOLF23CGK

Vybrat studio a rezervovat se

 

V čem může být EMS golfistům přínosem?

Nejnovější zprávy z americké golfové komunity (Golf Fitness Association of America) publikované v časopisu PGA uvádějí, že EMS tréninky pomohly hráčům všech úrovní rozvinout symetrickou sílu a stabilitu a zvýšit rychlost švihu a vzdálenost úderu.

Amatérští i profesionální golfisté zjistili, že aplikace 20 minutého EMS tréninku jednou týdně jim podstatně napomohla:

  • > Vybudovat dynamickou sílu
  • > Zvýšit rychlost hlavy hole
  • > Zlepšit přesnost a vzdálenost úderů
  • > Rozvíjet stabilitu středu těla a zad
  • > Snížit únavu na hřišti


Chci zvýšit výkon v golfu

 

Hraju golf, ale mám problémy se zády. Pomůže mi EMS?

Ano, s odstraňováním bolestí zády máme fantastické výsledky. Bolesti zad totiž souvisí se zanedbanými a přetíženými svaly. EMS tyto dysbalance vyrovná a pak můžeme svaly přirozeně zapojit v celém jejich spektru. Na úrovni hlubokého zádového systému tím zajistíme správné postavení páteře a přestanou nás bolet záda, na úrovni větších svalových skupin nás nic nebude brzdit ve výkonu. Budeme mít vyšší kondici, větší sílu, rychlejší start nebo třeba lepší švih. EMS vyrovná a zpevní všechny svaly zodpovědné za správné držení trupu a nic Vás už nebude omezovat při hře ani mimo ni. 

Rezervujte na EMS Poprvé do studia dle Vašeho výběru. Při rezervaci zadejte kód: GOLF23CGK

Chci se zbavit bolesti zad

 

 

Pokud chcete s registrací pomoci, vyplňte formulář a my Vám pošleme na email detailní návod k registraci a další bonusy.

Jako bonus Vám na email pošleme další informace ke zlepšení Vašeho tréninku a výkonu:

  • Jak správně kombinovat EMS a golf
  • Jak jíst před a po EMS tréninku, jak správně regenerovat
  • V čem konkrétně Vám EMS pomůže (není to jen o delším odpalu a posílení středu těla, ale benefitů je mnohem více)
  • Jaké a kdy můžete očekávat výsledky
  • Odkaz na rozhovor s ředitelem společnosti miha bodytec pro Americký podcast back9boys, kde popisuje roční zkušenosti golfistů z USA s EMS cvičením